Nos Adjudants de Corps cliquer sur la photo:
op de foto klikken
Onze Korpsadjudanten

Premier Adjudant de Corps
1964 - 25 octobre 1971

Adjudant
Roger GAREZ

Eerste Korpsadjudant
01 januari 1967 - 25 oktober 1971

Adjudant
Roger GAREZ

11 janvier 1971 - 22 août 1971

Adjudant
Willy NEETESONNE

11 januari 1971 - 22 augustus 1971

Adjudant
Willy NEETESONNE

23 août 1971 - 23 août 1980

Adjudant-Chef
Marcel Patyn

23 augustus 1971 - 23 augustus 1980

Adjudant chef
Marcel Patyn

24 août 1980 - 30 septembre 1980

Adjudant-Chef
Coesar DEPICKER

24 augustus 1980 - 30 september 1980

Adjudant chef
Coesar DEPICKER

01 octobre 1980 - 30 juin 1981

Adjudant-Chef
Peter MAES

01 oktober 1980 - 30 juni 1981

Adjudant chef
Peter MAES

Premier Adjudant de Corps Francophone
01 juillet 1981 - 30 septembre 1981

Adjudant-Chef
Jacques DEVILLERS

Eerste Franstalige Korpsadjudant
01 juli 1981 - 30 september 1981

Adjudant chef
Jacques DEVILLERS

01 octobre 1981 - 30 septembre 1987

Adjudant-Chef
Marcel SOSSON

01 oktober 1981 - 30 september 1987

Adjudant chef
Marcel SOSSON

01 octobre 1987 - 31 décembre 1990

Adjudant-Chef
Gérard LAPOTRE

01 oktober 1987 - 31 december 1990

Adjudant chef
Gérard LAPOTRE

01 janvier 1991 - "End Of Mission"

Adjudant-Chef
Claude HOUBION

01 januari 1991 - "End Of Mission"

Adjudant chef
Claude HOUBION